Mlýnky

3 typy mlýnků s pestrou škálou náplní počínající mořskou solí, končící u bílého pepře. Při dochucování jakéhokoli jídla si snadno nastavte jak hrubě si koření namelete. Když mlýnek vyprázníte, snadno jej naplníte stejnou nebo nějakou jinou náplní z naší nabídky.

Podkategorie

 • Akrylové mlýnky 23,5 cm

  Kvalitní akrylový stavitelný mlýnek na koření s jednoduchým doplňování obsahu. U solí, bylinkových solí a koření s obsahem soli je použit keramický mlecí mechanismus, u mlýnků s obsahem celého pepře je použit mlecí mechanismus z karbonové oceli.

 • Akrylové mlýnky 13,5 cm

  Kvalitní akrylový stavitelný mlýnek na koření s jednoduchým doplňováním obsahu.U solí, bylinkových solí a koření s obsahem soli je použit keramický mlecí mechanismus,u mlýnků s obsahem celého pepře je použit mlecí mechanismus z karbonové oceli.

 • Skleněné mlýnky

  Jednoduchý mlýnek na koření,který se dá snadno doplňovat se skládá ze skleněné nádobky na obsah a víčka z odolných plastů,ve kterém je umístěn mlecí mechanismus. Ačkoliv je tento mlýnek vnímán spíše jako produkt na jedno použití budete mile překvapeni jeho životností ( v našem testu probíhá 4.doplnění).

 • Náplně

  Náhradní náplně do mlýnků v kvalitním patentním balení chránící aroma i barvu.

Zobrazeno 1 - 38 z 38 položek