E-Kniha - Těhotnej kuchař - Cháluj líp!

Kód: 935
129 hodnocení
Značka: MMG Butik
345 Kč
Ihned ke stažení

První kuchařka Těhotného kuchaře nyní i v elektronické podobě - stále v ní není fotka jediného jídla! a Pořád je plná odkazů na videorecepty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jestli chceš vařit podle Těhotnýho kuchaře, ale nechceš si ušpinit svou kuchařku, která ti určitě zdobí knihovnu, tak zkus tento e-book. 
Po objednání a zaplacení (pouze platba kartou) ti na email okamžitě přijde PDF soubor s elektronickou verzí kuchařky "Cháluj líp!".

Ten si pak můžes hodit do své čtečky, tabletu, chytrýho telefonu nebo laptopu. A pokud to tvoje zařízení podporuje, tak recepty v obsahu a QR kódy jsou interaktivní. Stačí klik a jsi na vybraným receptu v kuchařce, nebo video-receptu na vybrané sociální síti.

Kuchařka je jiná než jste, než jste u knih s recepty zvyklí. Obsahuje 77 receptů včetně seznamu ingrediencí a postupu přípravy. Místo fotografií v knížce najdeš QR kódy, přes které si pustíš celý videorecept na své oblíbené sociální síti. Vše pak doplňují barevné ilustrace.

Těhotnej kuchař knížku samozřejmě sám doporučuje a říká:
"Hele, doma potřebuješ jenom dvě kuchařky. Tuhle, co vydávám a pak
až vyjde druhej díl. Tak čau."

132244917_109081367745165_2757862326599013884_n kopie

Těhotnej kuchař
TikToker, labužník, a ambassador MMG Butiku

Pozor! jedná se o digitální produkt.
Zakoupením a zaplacením dochází prakticky k okamžitému zpřístupnění obsahu, a tím ztrácíte právo na odstoupení od smlouvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky do kuchyně
Hmotnost: 0.001 kg