O nás

Už je to několik let, co jsem začala spolupracovat s jednou rodinnou firmou z Rakouska a odstartovaltak svůj vlastní kořenářský podnik. Tato firma má více než 100 letou tradici a já si její cenné zkušenosti dala za inspiraci. Stejně jako oni jsem se rozhodla postavit kvalitu na první místo a zřeknout sejakýchkoliv kompromisů. A i když to v začátcích nebylo vůbec jednoduché, osobní přístup k výběru koření, jeho balení a následné komunikaci se zákazníky se nakonec přece jenom vyplatil.

metody se nezměnily, ani když se mi obchod začal rychle rozrůstat. Koření stále skladujve speciálních prostorách, které jsem si zařídila přímo u domu, balím ho ručně v rodinném kruhu a s přáním dobrého chutnání posílám přímo k Vám na talíř. Se zákazníky jsem v kontaktu ráda a často, a pokud se rozhodnou přijet osobně, srdečně je uvítám.

Vůně koření je tak pro vůní domova – a splněných snů. Proto ji s potěšením rozesílám do všech koutů republiky a věřím, že se píle a nadšení projeví i v jídlech, které si s mými výrobky připravíte.

Přeji vám dobrou chuť!
Radka.