Desková hra: Těhotnej kuchař - Tajemství uzené papriky

Kód: 1068
Neohodnoceno
845 Kč
Skladem (>5 ks)

Tajemství uzené papriky je tady! Vychází první desková párty hra Těhotnýho kuchaře plná jeho receptů, hádání surovin, uzené papriky a legendárních vyfikundací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám první party deskovou hru od výrobce MIDU® Games: Těhotnýho kuchaře. MMG Butik je i u tohoto produktu hrdým partnerem, tak se pojďme podívat co Vás uvnitř čeká:

  • V deskové hře najdeš QR kód, směřující na tajný recept plný uzené papriky, připravený Těhotným kuchařem speciálně pro tuto hru.
  • Každá hra v sobě obsahuje 5% slevu na nákup v MMG Butiku
  • každá 10. hra obsahuje navíc 50g sáček s uzenou paprikou
  • Pravidla hry jsou veřejně ke stažení zde: Pravidla hry
     

Video s představením a pravidly deskové hry Těhotnej kuchař: Tajemství uzené papriky najdete tady:
 
 

Příběh hry:

V říši nevšedních gastronomických zážitků se Těhotnej kuchař, proslulý kuchařský influencer, vyhlášený svým osobitým humorem, rozhodl uspořádat největší kulinářskou soutěž všech dob: Bitvu o vládce Uzené papriky!
 
Nadějní kuchaři z celé země jsou pozváni, aby se pustili do tohoto neobyčejného dobrodružství. Během soutěže budou vyzváni k prokázání svých kulinářských dovedností, smyslu pro humor a vypravěčských schopností, které využijí při sdílení svých receptů a surovin. Společně budou muset "chálovat", aby získali body a tajemné karty Vyfikundací, které mohou obrátit hru naruby. Kreativita, spolupráce a schopnost komunikovat své myšlenky prostřednictvím slov, gest a psaní budou klíčem k úspěchu.
 
Ačkoli získání Uzené papriky, vzácné ingredience, která je srdcem soutěže, nezaručuje vítězství, její získání výrazně pomáhá k budoucímu úspěchu. Bitva o vládce Uzené papriky je plná vzrušení, smíchu a kulinářského pokušení.
 
Kuchař, který dokáže prokázat nejen své kulinářské dovednosti, ale také týmového ducha a strategické myšlení, má největší šanci stát se vládcem Uzené papriky a zapsat se tak navždy do historie. Který z kuchařů to bude?

Doplňkové parametry

Kategorie: Těhotnej kuchař
Hmotnost: 0.535 kg
Počet hráčů: 3-6
Věk: 12+
Hrací doba: 30-60 minut
Rozměry: 20 x 16 x 4 cm
hmotnost: 535 g
Výrobce: MIDU® Games

Těhotnej kuchař - Tajemství uzené papriky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: